Версия для слабовидящих: Вкл Выкл Изображения: Вкл Выкл Размер шрифта: A A A Цветовая схема: A A A A
Вниз Вверх
באתר שלי תוכלו למצוא המון מידע ייחודי על היקום, Dark matter
מערכת הנפש,תת מודע,מוח, תודעה ,תהליך חיים בטבע וכו...
כמו כן, אנו עושים שימוש בשיטות טיפול חדשניות ומציעים פתרונות לבעיות בריאותיות

בעלי חיים אסטרליים


מאת : ניקולאי לבשוב
 
כפי שאנו כבר יודעים, לכל אורגניזם חי ישנה נפש!!! כמות מינימלית של גופי נפש – אחד ( אתרי) קיימת אצל אורגניזמים פשוטים ופרימיטיביים. כמות מקסימלית של גופי נפש ארציים – שש ( אתרי, אסטרלי , מנטליים - ראשון, שני, שלישי ורביעי ) פוטנציאלית יכולים לצבור בני אנוש.
כל עוד אורגניזם חי - המהות וגוף האדם הם אחד שלם!!! אז מה בעצם מתרחש כאשר הנפש נפרדת "מעולם האמצע" – פיזי , כתוצאה ממוות טבעי או מאולץ ?!. ומה קרה או קורה עם כל הנפשות של אורגניזמים אשר חיו, או ממשיכים להתקיים על פני האדמה כבר ארבעה מיליארד שנים ?!
 
במהלך תקופה זו, מיליוני מינים של אורגניזמים חיים הופיעו ונעלמו. חלקם ממשיכים להיות חלק בלתי נפרד כרגע מאקולוגיית כדור הארץ. עף על פי שמיליארדי מינים אחרים, חיו, נכחדו, ונעלמו לצמיתות. מסקרן מה קרה איתם לאחר מכן ?!. יכול להיות שהמהות שלהם מתה יחד עם גופם הפיזי ?! אם כן , באילו תנאים ? אם לא, מה התרחש עימם לאחר מותו של הגוף הפיזי שלהם ? לאן הם הלכו אז ? מה יקרה להם בהמשך ?..מה קרה למהות של מינים אחרים אשר נכחדו כבר ממזמן - ומה קורה עם נפש של חיות אשר חיים עדיין על פני האדמה ?
 
בואו ננסה להבין יחד מה עומד מאחורי תופעות מעניינות אלו בטבע החי... מציע שנהפוך לעמוד הבא בספר "חידות החיים"... מיד לאחר מוות טבעי או מאולץ של יצור חי כזה או אחר, שדה האנרגטי שלו נהרס. עקב כך, משתחררת כמות עצומה של אנרגיה במהלך התהליך - נוצר נחשול אנרגטי אשר פותח כמות קטנה או גדולה של מחסומי איכות בין רמות שונות של כדור הארץ. וכתוצאה מכך – "נולד" ערוץ אנרגיה עד למחסום איכות הראשון ,אשר באמצעותו הנפש נמשכת אל רמה פלנטרית המקבילה לאיכויות שלה.
נפש של אורגניזם פשוט בדרך כלל מגיעה לאחר המוות אל רמה האתרית של כדור הארץ. ישויות של מינים אחרים תלויות ברמה האבולוציונית שלהם ומגיעות לאזורים תחתונים של רמה האסטרלית- אסטרל נמוך. מינים בעלי רמת התפתחות מתקדמת יותר , בסיום דרכם מגיעים אל חלקים עליונים של רמה אסטרלית גבוהה. ורק חלק קטן מהמינים מגיעים אל רמות מנטליות.
בהמשך, ברגע ההתעברות של אורגניזם חי על הפלנטה, נוצר נחשול אנרגטי המקביל ליכולת הגנטית של אותו מין. תוך כדי התהליך נפתחת כמות הכרחית של מחסומי איכות אשר יוצרים ערוץ שבאמצעותו מגיעה נפש אל כדור הארץ התואמת לאותו מין גנטי. זאת אומרת שתהליך הלידה הוא בדיוק ההפך למוות. לאחר שמסתיים רגע ההתעברות – אנרגיה ששותפה חשובה בתהליך, מתכלה ומחסומי איכות של כדור הארץ חוזרים אל קדמותם. בהמשך, המהות מתחילה ליצור גוף פיזי מן הביומסה של עובר. ואז המעגל נסגר...
 
אך מה קרה עם כל הישויות של מיליוני מינים אורגניזמים חיים שנעלמו מפני כדור הארץ במהלך האבולוציה ?.. ומה קורה לישויות של בעלי חיים אשר נכחדו בעת מוות טבעי או מאולץ, כמו גם אורגניזמים חיים אחרים שהגיעו בסופו של דבר בעזרת ערוצים אנרגטיים שצצו, אל רמה פלנטרית מקבילה לרמת האבולוציה האישית שלהם ?..
עבור בעלי חיים שנעלמו או נכחדו מפני כדור הארץ לעולם לא יהיה נחשול אנרגטי נוסף, מכיוון שאין מין גנטי מתאים שיכול ליצור את הערוץ הרלוונטי עבורם. יצורים אלו איבדו את הבסיס הביולוגי שלהם. וללא גוף פיזי, כל יצור אינו מסוגל לבצע אבולוציה פעילה, כיוון שבגוף הפיזי מתבצע תהליך עקבי של התפוררות חומר גלם, אשר נהפך לאנרגיה שזורמת בכל רמות מערכת הנפש ונותנת אפשרות של התפתחות וניהול חיים אקטיביים.
 
ללא גוף פיזי, המהות נשארת בלי מקור אנרגיה פעיל. ואנרגיה אשר הנפש מעבדת ברמות אחרות בעזרת גופיה , מספיקים לה בסה"כ לשמור על שלמותה בלבד. לכן, ישויות של מינים אשר נכחדו לתמיד ומכורח הנסיבות הגיעו לאן שהגיעו, פיתחו יכולת הסתגלות לתנאים החדשים. יתרה על כן , ישויות של מינים שונים הצליחו לפתח דרכי הסתגלות יצירתיות.
חלק מבעלי חיים שנכחדו, פיתחו יכולת הישרדותית מעניינת בתנאים שהם נמצאים , כלומר - הם קולטים ועושים שימוש באנרגיה על חשבון ישויות אחרות שמגיעות אל אותם אזורים חשופות ללא הגנה, או בעלות הגנה חלשה שלא יכולה להקנות להם ביטחון אישי מלא.
 
ישויות שהסתגלו לחיים ברמות אחרות נקרא להן – בעלי חיים אסטרליים.
 
ישויות אסטרליות כלשהן ברמות אחרות סיגלו לעצמן יכולת "לטרוף" לא רק ישויות של חיות שנכחדו , אלה גם נפש של מינים חיים אשר המשיכו להתקיים ולהתפתח ברמה הפיזית של כדור הארץ. ושוב, הקורבנות היו אלו ,שמנגנון ההגנה שלהם היה חלש בזמן שהייה והמתנה עד להיווצרותו של נחשול אנרגטי נוסף ברגע ההתעברות, בכדי לחזור לעוד סיבוב על פני כדור הארץ.
חלק אחר של נשמות בעלי חיים שנכחדו , יצר סימביוזה עם אורגניזמים חיים שהמשיכו לחיות ברמה הפיזית. לרוב מדובר בישויות פרימיטיביות יותר, מאשר בעלי החיים מהרובד הפיזי שנוצר עימם סימביוזה. שיתוף פעולה זה מועיל לכולם... כלומר, בשלב ראשוני של תהליך ההתעברות – נפש נכנסת פנימה אל ביצית מופרית בעלת מבנה אורגניזם חד תאי. מורכבות מבנה איכויות הנפש שונים מאוד ממבנה איכויות של תאי זיגוטה. (תאי עובר)

במצב כזה , עוצמת זרימת האנרגיה בין תאי זיגוטה לנפש כה קטנה שצריך לקחת המון זמן לנפש ליצור מביומסה זו גוף פיזי חדש. אך לצערנו, הטבע לא נתן עבור התהליך המון זמן...
אז באיזה אופן ניתן להתגבר על המכשול שנוצר בין ביומסה מתפתחת לבין הנפש מתקדמת יותר, ואשר מפתחת ביומסה זו ? פשוט מאוד... ברגע ההתעברות, כאשר נוצר נחשול אנרגטי וערוץ , נמשכת אל ביצית מופרית לא רק נפש התואמת לגנטיקה זו, אלה גם ישות אחת או מספר ישויות אשר נכחדו כבר ונמצאות ברמות פלנטריות נמוכות. אחת מבין הישויות הללו, אשר מקבילה באופן מקסימלי במבנה האיכויות שלה נכון לאותו רגע לתאי זיגוטה, נכנסת עמם לאינטראקציה אקטיבית. בשלב זה , מתחיל תהליך התפתחות אינטנסיבי של תאי זיגוטה עד לשלב שתאים אלו יהיו ברמה גבוהה יותר מהישות שפיתחה אותם. וכאשר אין צורך שימושי יותר בישות זו, נוצרת עבורה סיטואציה דומה למוות – כלומר, לפתע צץ נחשול אנרגטי וערוץ שמחזיר אותה לרמה שהיא הגיעה ממנה. יש לציין, כי בזמן שישות בעל החיים מפתחת את הביומסה, העובר מקבל זמנית את צורת הישות.
 
לאחר סיום תפקידה בפיתוח ביו מסת העובר, הישות הראשונה עוזבת ומפנה מקום לכניסה של ישות ממין מפותח יותר המסוגלת מבחינת האיכויות שלה להמשיך ולפתח את הביומסה. התהליך חוזר על עצמו שוב ושוב עד אשר יהיה תאום מלא בין גנטיקת העובר לבין הנפש , היוצרת לה גוף בדמותה ובצלמה.
 
בסיטואציה זו , יוצאים כולם מורווחים, כלומר – ישויות אשר נכחדו מפתחים את ביומסת העובר וזמנית עושים שימוש וצוברים פוטנציאל אנרגטי באמצעות העובר שרק מתפתח באותו שלב. מה שמאפשר בסופו של דבר לנפש המקבילה לגנטיקת ביומסה ליצור לעצמה באופן מהיר גוף פיזי בצלמה ובדמותה.
 
ללא סימביוזה זו, הייתה בעיית התקיימות רצינית למינים בעלי הבדל משמעותי בין הנפש לתאי הזיגוטה שלהם. ללא סימביוזה זו, אבולוציית החיים לא הייתה אפשרית , ואורגניזמים מפותחים פשוט לא היו מופעים בטבע , כמו גם החיים ברמה משכילה.
 
חלק אחר מבעלי חיים אסטרליים ממין נכחד פיתחו לעצמם יכולת בתנאים החדשים לבצע ערפדות אנרגטית... איך באה לידי ביטוי תופעה זו ?
ניזכר, כי לכל אורגניזם חי ישנו שדה אנרגטי, המספק לאורגניזם רב תאי את התנאים הטובים ביותר להתקיימות, ומגן עליו מפני השפעה שלילית חיצונית. בנוסף, שדה אנרגטי גורם לצבירת מלאי מגוון של אנרגיה כתוצאה של תהליך פירוק מזון על ידי האורגניזם.
 
ערפדים אנרגטיים יודעים לזהות יצור עם מנגנון הגנה חלש ודרכו פולשים אל איכויות הנפש שלו, על מנת "לטעום" מאנרגיית החיים - שנצברה באמצעות גופו הפיזי של הקורבן. פלישה וכיבוש תקופתיים או קבועים על ידי נטע זר מזיק, מביאים לתשישות אינטנסיבית ולמוות מהיר , טבעי או מאולץ.
 
אבל, בכדי ליצור פלישה אנרגטית על ידי ישות אסטרלית, הכרחי עבורה בעזרת עוצמה אנרגטית לעבור את מחסומי האיכות – אתריים ואסטרלים מסביב לכדור הארץ. במהלך היממה מחסומי האיכות מסביב לכדור הארץ מקבלים עובי שונה, כלומר – דחיסות מקסימלית במהלך אור יום ודחיסות מינימלית במהלך הלילה - החל מחצות ועד ארבע לפנות בוקר. לכן, רוב הערפדים האנרגטיים צדים עם תחילת החושך...
 
בנוסף – על פני השטח של כדור הארץ יש אזורים בעלי מבנה אנרגיה שונים, אשר משפיעה בין היתר על עובי מחסומי האיכות. כלומר, עובי מחסומי איכות באזורים בעלי מבנה אנרגטי שלילי באור יום מינימליים. לעומת זאת, עובי מחסומי איכות באזורים בעלי מבנה אנרגטי חיובי מקסימליים באור יום.
שהייה באזורים בעלי מבנה אנרגטי שלילי על פני כדור הארץ, חושפת כל אורגניזם חי אל השפעה שלילית מגוונת. מה שגורם בטווח הקצר לתשישות מהירה, ובטווח הרחוק – להרס אקטיבי של הגוף. לכן, אם אדם חי בחדר תחת אזור בעל מבנה אנרגטי שלילי, שינה נורמלית לא תהי לו ועלולות לפקוד אותו – מחלות קשות.
 
לפיכך , נשמתם של חיות אשר נכחדו , בהתאמתם לתנאים החדשים בממדי כדור הארץ, רכשו מספר תכונות חדשות...
 
1 ) יכולת לספוג ולעשות שימוש בפוטנציאל אנרגטי של נשמות / ישויות אחרות שהגיעו אל אותה רמה ובעלות שדה אנרגיה חלש
2 ) סימביוזה עם מינים אשר ממשיכים להתקיים ברמה הפיזית- באמצעות נטילת חלק חשוב בהתפתחות העובר בתחילת דרכו- ישויות ממדים שונים ובעלי רמת אבולוציה שונה.
3 ) ערפדים אנרגטיים – אלו הם ישויות בעלות יכולת לחדור דרך חורים בשדה ההגנתי של נפש ממינים ואורגניזמים שונים אשר חיים עדיין על פני האדמה.
כך, החיים ברמות אחרות של כדור הארץ קיבלו כמה צורות שונות, אשר באים לידי ביטוי במערכות אקולוגיות איכותיות משלהם.