Версия для слабовидящих: Вкл Выкл Изображения: Вкл Выкл Размер шрифта: A A A Цветовая схема: A A A A
Вниз Вверх
באתר שלי תוכלו למצוא המון מידע ייחודי על היקום, Dark matter
מערכת הנפש,תת מודע,מוח, תודעה ,תהליך חיים בטבע וכו...
כמו כן, אנו עושים שימוש בשיטות טיפול חדשניות ומציעים פתרונות לבעיות בריאותיות

שדה אנרגיה , מהו ? ולשם מה צריך אותו ?


שדה אנרגיה , מהו? ולשם מה צריך אותו ?    

מאת : ניקולאי לבשוב
 
נפש האדם זוהי מערכת אחידה המורכבת מגופים אנרגטיים – 
1). גוף חומרי ראשון – גוף האתרי... 
2). גוף חומרי שני – גוף אסטרלי... 
3). גוף חומרי שלישי – גוף מנטלי ראשון... 
 ועוד... 
קודם כל , ניזכר שכל תא מסביבו יוצר שכבת הגנה. 
לאורגניזמים רב תאים ישנם גם כן שכבות הגנה רק ברמות איכות מטאפיזיות אחרות. ציר של שכבת ההגנה הכללית עובר לאורך ובמקביל לעמוד השדרה.
תאי הנוירונים במוח ובעמוד השדרה מעוותים מסביבם באופן מקסימלי את המרחב. ריכוז גדול שלהם מביא לשינוי ממדי בתוך גוף האדם. 
באורגניזם רב תאי, תאי הנוירונים מבצעים תפקיד דומה לזה שגרעין מבצע באורגניזם חד תאי. לאורך עמוד השדרה נוצר ערוץ עבור כלל האורגניזם. 
חומר ראשוני , אשר עושה תנועה לאורך הערוץ פוגש זרם נגדי , ומסתובב חזרה אל אותה צורה בדיוק בה תאי נוירונים של מוח ראש ועמוד השדרה "מעוותים" סביבם את מרחב גוף האדם. 
כאשר זרמי חומר הראשוני מגיעים אל הרמה הפיזית , הם חוזרים על צורת עקמומיות המרחב ונכנסים בחזרה אל תוך גוף האדם דרך עצם הזנב. כתוצאה מכך, מסביב לנפש האדם ולגופו הפיזי, חומר הראשוני יוצר אזור מבודד ויציב אשר מגן עליו בכל רגע נתון. כך בעצם נוצרים שכבות הגנה אנרגטיות המקבילות לרמת ההשכלה של האדם.  
בנוסף , חומר גלם שמתפורר בתוך תאים הופך לחומר ראשוני, אשר מסופק אל גופי נפש האדם דרך הערוץ הכללי שישנו לאורך עמוד השדרה.   
מה שמשפיע באופן ניכר על יעילות הזרימה וההספקה של חומר ראשוני אל הגופים האנרגטיים במערכת נפש האדם , - אלו הם החיים עצמם... 
 
כל אדם הוא בעל שדה אנרגטי אישי עם מבנה , צפיפות ,כוח ואלמנטים ותכונות משותפות. דבר ראשון שחובה על כל אחד מכם לעשות הוא לפתח יכולת ברמת התת מודע לתכנתו ביעילות במידת הצורך... 
 
אז איך מתחילים לעשות את זה ? 

מדמיינים מעטפת אנרגיה בכל מיני צבעים מסביבכם ומתקינים תכנות באופן מחשבתי – מסביבי נוצרת שכבת הגנה אנרגטית בכל רמות ההתפתחות שלי, אשר בולמת ומנטרלת כל השפעה שלילית חיצונית חושית ועל חושית. אימון ומעקב אחר תהליך תוך פרק זמן קצר יביאו אותכם למצב בו תצליחו לנבט ולשלוט בשדה האנרגטי שלכם ביעילות ובקלות ברמת התת מודע.  
כמו כן , מומלץ ליצור הגנה מקסימלית כאשר אתם נמצאים במרחב קולקטיבי ובסביבת המון אנשים, מכיוון שבמקרים כאלו כדאי לקחת בחשבון שיכולה להיות התנגשות בין תדרים, וכתוצאה מכך, נוצר מצב בו אנשים לא מבינים זה את זה למרות שמדברים באותה שפה, כי כל אחד מדבר מנקודת מבט אחרת, אשר מותאמת באופן ספציפי לקומת ההתפתחות שהוא נמצא בה באותו רגע נתון. להבדיל , במרחב פרטי – כמו : בית ודירה , ההגנה לא חייבת להיות מקסימלית כי זהו המרחב הפרטי והאישי שלכם בו אתם אמורים להרגיש הכי בנוח מכל הבחינות.  
מה שעוד יכול להשפיע משמעותית על מצב האנרגטי שלכם , הוא מצב של אור יום ומצב של חושך לילי החל משתיים עשרה בלילה.
 כלומר, במצב של אור יום , בין הרמות המטאפיזיות השונות ישנם מכשולים אנרגטיים בעלי עובי מקסימלי ביניהם. לעומת זאת , במצב חושך – החל משתיים עשרה בלילה , עובי המכשולים האנרגטיים ברמות המטאפיזיות השונות מקבל צורה אחרת ומצטמצמים עד לאור הבוקר. מה שנותן במה לכל מיני ישויות מרמות אלו לעורר השפעה שלילית אם אין הגנות רלוונטיות. בדיוק מסיבה זו , ישנם סיוטים , פחדים ותחושה לא נעימה כאשר חשוך בחוץ. 
זאת אומרת, שגם בלילה לפני שינה חשוב ליצור לעצמכם ולקרובים שלכם הגנות אנרגטיות ברמה הנפש וברמת הגוף הפיזי שלכם. 
 
במידה וההגנות שלכם נוצרו באופן נכון ההשפעה השלילית עליכם תהי מינימלית – אם בכלל. שמירה על מערך אנרגטי תקין , נקי ושלם – תוכל להתבצע רק כאשר האדם נמנע מלתת לאמוציות שליליות להשתלט עליו!!!
'' ישו " דיבר בזמנו על מאבק נכון למען השגת צדק, מוסר והגינות דרך רגש נקי מכל שלילי. בנוסף ,הוא טען שאם אדם נאבק ברשע אם רגשות עזים ושליליים , או שהוא יובס על ידי אותו הרוע , או שהוא יהפוך להיות חלק ממנו. 
חוץ מנושא ההגנות האנרגטיות של האדם , רצוי שניקח בחשבון שישנה אפשרות להגיע לרמת תודעה המאפשרת באמצעות יכולות על לעשות ניקוי אנרגטי הכרחי למזון. כלומר, כמעט כל אדם כהיום עושה שימוש במים , מיצים וצורך מזון עבור פעילות תקינה של הגוף שלו. אבל מה שלא יודעים בציבור , זה שבכל סוג של מזון בין אם הוא בשרי לבין אם הוא צמחוני ישנה כמות מסוימת של רעלים אורגנים , אשר מאצים תהליך הרס של הגוף ומאטים את התפתחותו. לכן, הכרחי לנטרל ולפורר רעלים עד לרמה המינימלית.
נטרול רעלים נכון מתחיל "מדמיון" , כמו כל דבר בחיים. 
בשלב ראשון - מדמיינים איך אנרגיה זורמת לכם בכל הגוף שלכם דרך הערוצים האנרגטיים שלכם ,ובאופן מחשבתי תכוונו אותה אל המים , מיץ או מזון שאתם רוצים לטהר מפני כל מיני חומרים מזיקים. במידה ותעשו זאת נכון ,תוכלו להרגיש במהלך התהליך בידיים – חום, רטט, דקירות ועוד... ככל שזה התבצע ברמה גבוהה יותר , כך האמוציות שלכם יהיו עוצמתיות יותר מבחינה חיובית.    
בשלב שני -  ניתן באותו האופן לחזק את האלמנים והתכונות החיוניות עבור הגוף שלנו במים או במזון שאנחנו צורכים.
 ככל שהאדם יגיע גבוהה ברמת ההתפתחות של התודעה והנפש שלו, כך מאגר האפשרויות שלו יתרחב ויגדל עבור שימוש יעיל ואחראי בהשפעה על כל מיני תופעות כאלו ואחרות... 
 
לסיום , אני רוצה לאחל לכם שתמצאו דרך התפתחות נכונה , אשר תסיר מעיניכם כיסוי עיניים שחור שיאפשר לכם לראות עד כמה הטבע , העולם והיקום מדהימים ביופיים.